BAL KARNAWAŁOWY

17 stycznia 2019 roku uczniowie Zespołu Oświatowego w Skibniewie bawili się podczas Balu karnawałowego, który rozpoczęły dzieci z przedszkola i klas edukacji wczesnoszkolnej. Starsi uczniowie zakończyli zabawę wieczorem. Młodsze dzieci prezentowały się w pięknych strojach karnawałowych, a niektóre z nich wzięły udział w ogłoszonym przez organizatorów konkursie na najpiękniejsze przebranie. Zwycięzcami konkursu zostały: Lucyna Skibniewska, Jessica Podniesińska i Nikola Borc z przedszkola oraz Natalia Redes z klasy pierwszej. Wszystkie przebrane dzieci otrzymały nagrody.

Rada Rodziców i panie z kuchni przygotowały dla uczniów poczęstunek oraz ciasto dla grona pedagogicznego.

Wielu uczniom towarzyszyli rodzice, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wspólnie z dziećmi tworzyli barwne korowody. Zabawę uznajemy za bardzo udaną. Przysporzyła nam wiele radości i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Iwona Benedykciuk
Małgorzata Patejko